Отзывы о компании BEWARM ™
- Анастасия С.
- Анастасія М.
Я дуже вдячна за цей чудо набір! Він з неймовірно гарної тканини та якості. Гарне пакування та зручне! Ви неймовірні, ваш магазин у Харкові взагалі топ! Дякую вам за таку можливість отримувати речі такої якості!
- Анна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Забрала свою посилочку. Якість просто бомба, дуже приємний продавець. Дякую, я дуже задоволена 🤩😍🥰
- Руслан Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна М.
Другий раз замовлю комбез. Якщо у вас є сумніви брати чи не брати, обовʼязково беріть!! На два сезона ваша дитина буде виглядати стильно, красиво, але йому буде дуже тепло. Моя дитина дві зими відносила, можу сміло сказати що витримує будь які морози. Особисто я беру з тканини яку серветкою протер і все чисто. Якби вони шили костюми для дорослих, я би обовʼязково і собі взяла)) кольори вживу завжди виглядають набагато краще. Моя дитина в захваті від комбезу, і коли я його достаю каже що це його улюблена курточка, штани потім вдома не хоче знімати так і ходить в них. Нажаль, я не бачила що продають і літні речі. Тепер обовʼязково куплю. Тому що знаю що якість найвища. Дякую за швидкий звʼязок, швидку доставку. Дуже раджу всім ці речі, пошив особливо якісний, ніде і хвостика нитки не сторчить. Тканина приємна на дотик. Бажаю цій фірмі процвітання, буду одягати свою дитину поки розміри не закінчаться )
- Комментарий продавца
Доброго дня, Анна ❤️ Дякуємо Вам за відгук! У всіх просто горіли очі, поки читали! Нам дуже приємно 😊 Завжди Вам раді в родині BEWARM 🥰
- Комментарий продавца
- Анастасія Н.
- Тетяна Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла дитячу шапочку, вона дуже гарна, якісна, тепленька. Виробник УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Дякую.
- Елена М.
- ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ирина В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
